Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

Duże firmy

Duże firmy – wdrożenie nowych technologii

Duża firma

W dużych organizacjach wdrażamy rozwiązania, które pozwalają ulepszać działanie obszaru IT. Zapewniamy pomoc w całym procesie wdrożenia: od ustalenia potrzeb, poprzez dobranie odpowiedniego rozwiązania, cały proces wdrożenia, aż po opiekę powdrożeniową. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi rekomendowanymi rozwiązaniami. Podejmujemy się również opracowania i wdrożenia narzędzi realizujących specyficzne potrzeby firm.

We współpracy z dużymi firmami realizujemy współpracę w modelu:

  • kompleksowa obsługa
  • outsourcing wybranej gałęzi IT
  • obsługa wybranego departamentu/oddziału firmy.

Często zdarza się, że ze względu na rozbudowaną i skomplikowaną strukturę organizacyjną nasi klienci zgłaszają nam zapotrzebowanie na obsługę IT wybranego oddziału/departamentu/pionu. Z powodzeniem realizujemy tego typu zlecenia skupiając się na specyfice powierzonego nam obszaru lub obsługując wyłącznie określony departament firmy. Nie jest dla nas również problemem rozbudowana struktura terytorialna firm. W przypadkach, gdy organizacja posiada oddziały w innych miastach lub krajach, obejmujemy je opieką przy współpracy z wewnętrznymi działami IT.