Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

Mikroprzedsiębiorstwa

Mikroprzedsiębiorstwa - współpraca przy rozwoju

mikroprzedsiębiorstwo

Największą grupę naszych klientów stanowią mikroprzedsiębiorstwa. W zależności od specyfiki prowadzonej przez klienta działalności dobieramy określony model współpracy. Formą przez nas polecaną jest stała opieka abonamentowa, ale często wspieramy naszych partnerów jedynie w razie doraźnych problemów.

Do standardowego zakresu usług związanych z obsługą IT należą m.in.:

  • likwidacja wszelkich awarii występujących przy korzystaniu ze sprzętu IT
  • utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci teleinformatycznej
  • zarządzanie kopią zapasową
  • administracja serwerami
  • pomoc w administracji programami używanymi w organizacji (programy sprzedażowe, księgowe, produkcyjne)

Mamy świadomość tego, że jedną z wielu przyczyn hamujących rozwój firm jest nieznajomość możliwości, jakie daje nam nowoczesne IT. Dlatego też jedną z ważniejszych usług, jakie świadczymy, jest profesjonalne doradztwo i wdrażanie dedykowanych rozwiązań informatycznych. Z ogromnej liczby istniejących na rynku rozwiązań wybieramy te, które w naszej opinii są w stanie najpełniej zaspokoić bieżące, ale i przyszłe potrzeby klienta lub rozwiązać problem, z którym aktualnie się mierzy. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które zoptymalizują wybrane procesy w firmie oraz pozwolą na wdrożenie i rozwój nowych usług, pomagając niejednokrotnie w szybszym rozwoju biznesu.

Dbamy również o bezpieczeństwo danych, które są w dzisiejszych czasach jednym z największych i najcenniejszych zasobów przedsiębiorstw. Dzięki profesjonalnej architekturze systemu możemy zabezpieczyć gromadzone dane przed utratą, nieupoważnionym dostępem z zewnątrz lub stworzyć wewnętrzny system autoryzacji dla pracowników na różnych poziomach dostępu do informacji.