Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

Office 365 dla firm

Office 365 dla firm to dobrze znany pakiet Office oraz dodatkowe narzędzia pozwalające na wydajną pracę, bez względu na czas i miejsce.

Office logo

Rozwiązanie to dedykowane jest dla małych oraz średnich firm, ale sprawdzi się także w dużych korporacjach. Pełny pakiet oprogramowania Office 365 dla firm przewiduje dla jednego użytkownika (firmy) możliwość instalacji na maksymalnie 15 urządzeniach( 5 komputerach PC/MAC; 5 tabletach Windows/Android/iOS oraz 5 smartfonach Windows/Android/iOS). Wraz z aktywacją subskrypcji Office 365 klient otrzymuje gwarancję aktualizacji do najnowszej wersji programów, Word, Excell, PowerPoint, oraz całego oprogramowania wchodzącego w posiadany przez nas plan taryfowy.

Wraz z pakietem dostępne są dodatkowe narzędzia serwerowe takie jak:

Exchange logo

Exchange Online

profesjonalna poczta biznesowa, bezpieczeństwo i ochrona od spamu.

Onedrive logo

OneDrive for Business

przestrzeń dyskowa po pojemności 1TB na użytkownika; pewny i stabilny wirtualny dysk, na którym można przechowywać wszystkie dokumenty firmy.

Skype logo

Skype for Business

platforma zapewniające bezpieczną komunikację, spotkania online oraz wideokonferencje.

Sharepoint logo

Share Point Online

współdzielenie plików i dokumentów z pracownikami.

Dostęp do zasobów z urządzeń mobilnych czy przeglądarki internetowej pozwolą na łatwiejszą komunikację, współpracę ,zarządzanie danymi oraz dokumentami w firmie co wprost przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Office 365 to pomoc w zarządzaniu i współpracy

Narzędzie to umożliwia edycję dokumentów wraz z współpracownikami w czasie rzeczywistym:

  • możliwość prowadzenia spotkań i wideokonferencji w wysokiej jakości obrazu, oraz możliwość udostępniania ekranu i robienia notatek wspólnie ze współpracownikami w czasie rzeczywistym;
  • możliwość utworzenia profesjonalnej skrzynki pocztowej w ramach własnej domeny internetowej w celu dostępu do zespołowej komunikacji oraz dokumentów wprost z programu Outlook;
  • możliwość udostępnienia współpracownikom i partnerom dokumentów w usłudze OneDrive dla Firm lub w Bibliotece Dokumentów na SharePoint dzięki nadawaniu praw dla kontroli dostępu.

Automatyczne zapisywanie danych i tworzenie kopii zapasowych także w trakcie pracy znacząco zwiększa bezpieczeństwo danych i eliminuje ryzyko ich utraty.

Gwarancja bezpieczeństwa danych

Zabezpieczenia zainstalowane w oprogramowanie Office 365 dla firm, gwarantują ochronę przed zagrożeniami takimi jak: złośliwe oprogramowanie, spam na koncie poczty email i próbami wyłudzenia danych. Dodatkowo subskrybenci usługi Office 365 otrzymują finansową gwarancję bezawaryjnego działania usług.

Optymalizacja i elastyczność płatności:

  • Użytkownik ma możliwość wyboru sposobu opłacania licencji - rocznie bądź miesięcznie (przy pierwszym zamówieniu na firmę konieczny jest zakup subskrypcji na 12 miesięcy).
  • Usługa Office 365 dla firm w abonamencie to inwestycja, którą można zaksięgować jako koszt.
  • W trakcie trwania umowy istnieje możliwość zmiany liczby licencji w zależności od liczby zatrudnionych pracowników.

Plany Office 365 Business (także Office 365 Busienss Essentials oraz Office 365 Business Premium) przewidują maksymalną ilość użytkowników do 300, natomiast plany Office 365 Enterprise nie maja ograniczenia maksymalnej liczby uczestników.