Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

Doraźna Pomoc Informatyczna

Kiedy pojawia się problem, dobrze znać ludzi, którzy potrafią go rozwiązać. Jeśli w Twojej firmie zdarzy się sytuacja, która będzie wymagała interwencji ekspertów ds. obsługi IT, z chęcią podejmiemy się tego zadania.

koło ratunkowe

Geo-Com to grupa specjalistów o wszechstronnej wiedzy i umiejętnościach z szeroko rozumianego obszaru systemów informatycznych. Rozwiązujemy zarówno problemy, które pojawiają się w jednoosobowej działalności, jak i te, które mogą przytrafić się w dużej organizacji. Możemy świadczyć obsługę na wszystkich płaszczyznach związanych z systemami informatycznymi lub w tylko jednym, określonym zakresie.

Doraźna pomoc informatyczna to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy nie chcą się wiązać stałą umową o współpracę. Może być realizowana na dwa sposoby:

parasol

Doraźnewezwania

prace rozliczane są godzinowo lub przy większych projektach wg stawki za zrealizowane zlecenie. Ten model jest szczególnie atrakcyjny dla niewielkich przedsiębiorstw lub przy wdrożeniach dedykowanych rozwiązań informatycznych.

operator

Stałe wydarzeniaserwisowe

zdefiniowane, powtarzalne działania realizowane w obszarze IT (np. przyjazd raz w miesiącu na wizytę kontrolującą). Specjalista pojawia się w firmie klienta ze wskazaną częstotliwością i wykonuje prace, które są z góry określone albo te, których wymaga sytuacja. W takim modelu współpracy możecie Państwo przygotować listę problemów mając pewność, że specjalista pojawi się u Państwa w określony dzień.

Realizujemy ponadto zamówienia na sprzęt IT oraz oprogramowanie.

Współpracujemy w tym zakresie ze wszystkimi największymi dystrybutorami w Polsce. Poza doborem sprzętu, stworzeniem odpowiedniego kosztorysu i zakupem, jesteśmy w stanie również zapewnić dowóz i instalację zamówionych urządzeń. W razie zainteresowania zakupem prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza kontaktowego.