Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

ESET NOD32 Antivirus

Pełna ochrona dzięki ESET NOD32 Antyvirus

ESET NOD32 chroni użytkownika nie tylko podczas surfowania w internecie, ale również w trakcie codziennej pracy. Program wykrywa zagrożenia, zarówno stare jak i nowe. Chroni też prywatność użytkownika blokując fałszywe strony internetowe, wykradające poufne informacje (tzw. phishing). Dodatkowo, antywirus umożliwia blokowanie nośników zewnętrznych, takich jak pendrive-y, czy płyty CD i DVD. Niezwykle ważnym elementem w przypadku zabezpieczenia systemów IT jest ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem rozprzestrzenianym za pomocą poczty e-mail. ESET NOD32 Antivirus skanuje wiadomości w popularnych programach pocztowych, jak Microsoft Outlook, Windows Live Mail, czy Mozilla Thunderbird. Dzięki modułowi ESET Social Media Scanner ochroną przed złośliwymi linkami i szkodliwymi treściami jest objęty również profil na Facebooku.

Jakość i 100% skuteczność na każdy komputer

Przeprowadzony w 2016 roku test programów antywirusowych pokazał, że NOD32 był jedynym programem antywirusowym, który wykrył wszystkie 7179 szkodliwych programów i ataków na komputer. Przy tej niewiarygodnej skuteczności, program charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem zasobów systemowych, dzięki czemu użytkownik może komfortowo korzystać z komputera bez ograniczeń powodowanych przez spadek szybkości.

Oferta na każdą kieszeń

Oprogramowanie antywirusowe sprzedawane jest w różnych wariantach, dzięki czemu każdy z użytkowników jest w stanie wybrać opcję dla siebie. Dostępne są licencje na jeden lub trzy komputery. Do wyboru mamy wersje podstawowe oraz kompleksowe – również takie, z ochroną smartfonów/tabletów. Najdroższy jest pierwszy zakup - program kupujemy raz. Później doposażamy się tylko w tanie przedłużenie licencji.

Najważniejsze cechy oprogramowania ESET NOD32 oraz ESET Security Pack:

 • Ochrona antywirusowa i antyspyware
 • Bezpłatna pomoc techniczna
 • Ochrona bankowości internetowej
 • Ochrona dziecka w sieci
 • Ochrona kamery i routera
 • Zabezpieczenie smartfonów i tabletów
 • Ochrona wszystkich urządzeń

ESET dla biznesu czyli kompleksowe rozwiązania dla bezpieczeństwa IT

Jeden klucz licencyjny i proste zarządzanie posiadanymi licencjami

Oprogramowanie ESET, to rozwiązanie pozwalające mieszać i łączyć produkty ESET na różnych platformach (Windows, Mac, Linux) i urządzeniach (komputery, smartfony, tablety i serwery). Tradycyjne metody licencjonowania w postaci nazwy użytkownika i hasła zostały zastąpione jednym kluczem zarządzanym przez ESET License Administrator. Zapewnia on dostęp do przejrzystego panelu, w którym z dowolnego miejsca, z poziomu przeglądarki internetowej, widoczne są: statusy posiadanych licencji i podgląd ich wykorzystania w czasie rzeczywistym.

Najmniejsze na rynku zapotrzebowanie na zasoby systemowe i najmniej uciążliwa praca

Kolejnym atutem rozwiązań dla biznesu oprogramowania ESET jest lekkość działania. Jak potwierdziły badania niezależnej organizacji AV-Comparatives, oprogramowanie ESET w testach obciążeń sieci firmowej okazało się najmniej intruzywnym dla wydajności chronionej sieci firmowej. Niskie obciążenie sieci w firmie w połączeniu z dużą skutecznością oraz małym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, poprawia bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Centralne zarządzanie z ESET Remote Administrator

Nowa webowa konsola, zaprojektowana została we współpracy z administratorami obsługującymi zabezpieczenia w firmach na całym świecie. Zarządzanie w oparciu o przypisane role to wygodne i proste w obsłudze narzędzie do zarządzania polityką bezpieczeństwa. Uwzględnia ono potrzeby zarówno pojedynczego użytkownika, grup użytkowników statycznych i dynamicznych, jak i lokalnych administratorów.

Zdalne zarządzanie ochroną serwerów plików, serwerów poczty, ochrona bramy internetowej oraz zasobów współdzielonych

Oprogramowanie ESET to idealna ochrona serwerów plików. Najważniejsze dla firmy dane, przechowywane na serwerach plikowych, chronione są przed wszystkimi rodzajami zagrożeń ze wsparciem dla wirtualizacji. Skraca to czas skanowania dzięki eliminowaniu powtórnego skanowania sprawdzonych wcześniej plików. Rozwiązania ESET wspierają też skanowanie dysków sieciowych i pozwalają łatwo skonfigurować skanowanie na żądanie dla podłączonych dysków sieciowych (NAS).

ESET Mail Security to wsparcie dla Microsoft Exchange Server, Linux, BSD, Solaris czy Kerio między innymi w zakresie:

 • Ochrony antywirusowej i antyspyware.
 • Filtru antyspamowego.
 • Ochrony serwera poczty przed złośliwym oprogramowaniem i włamaniami.

ESET Security dla Microsoft SharePoint Server pozwala na :

 • Skanowanie treści przechowywanych w bazie danych programu SharePoint.
 • Filtrowanie oparte o reguły.
 • Wyłączenie skanowania krytycznych plików dla serwera.
 • Ochronę serwera.
 • Ochronę bramy internetowej. Jest to pierwsza linia obrony. Skutecznie filtruje komunikację sieciową przed zagrożeniami na poziomie bramy w zakresie antywirusa i antyspyware oraz zabezpieczenia serwera.

Wirtualizacja ESET

Bez względu na to, w jaki sposób wykorzystujesz Vmware lub inne rozwiązanie do wirtualizacji, możesz polegać na ochronie ESET. Ponadto możesz wybrać dowolny wariant licencjonowania:

Per maszyna wirtualna (VM)

Jedna maszyna wirtualna jest liczona jako jedno urządzenie fizyczne i konsumuje jedno stanowisko z posiadanej licencji (nie więcej jak 50 maszyn wirtualnych).

Per host (hypervisor)

Stała opłata: jeden host = jedna cena. Nielimitowana liczba maszyn wirtualnych uruchomionych na jednym hoście (50+ maszyn wirtualnych).

Per procesor

Stała opłata: jeden fizyczny procesor = jedna cena. Cena za dwa procesory = cena jednego hosta. (ponad 25 maszyn wirtualnych na jednym procesorze).

Niespotykana wydajność

Maszyny wirtualne powszechnie korzystają z tego samego obrazu, co skutkuje duplikowaniem 70-80% plików pomiędzy maszynami. ESET Shared Local Cache zachowuje metadane czystych plików z pierwotnie przeskanowanych maszyn na tym samym hypervisorze. To oznacza, że pliki, które zostały przeskanowane przez rozwiązanie ESET na jednej maszynie wirtualnej, nie będą ponownie skanowane na innej maszynie w ramach tego samego środowiska wirtualnego. W rezultacie skanowanie przebiega błyskawicznie i nie zużywa wolnych zasobów.

Dodatkowe udogodnienia:

Darmowe wsparcie techniczne w języku polskim

Pomoc techniczna świadczona jest w języku polskim. Specjaliści ESET w rozmowie telefonicznej lub korespondencji mailowej udzielą niezbędnych informacji i będą świadczyli pomoc w zakresie optymalnej konfiguracji dostarczanego oprogramowania. W zależności od wybranego wariantu klienci mogą liczyć na wparcie przez okres od 1 roku do 3 lat.

Niskie zapotrzebowanie na zasoby sieciowe oraz systemowe

 • Możliwość wdrożenia na starych maszynach
 • Podniesienie wydajności całej infrastruktury przy wymianie oprogramowania antywirusowego na oprogramowanie ESET