Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

Stała Opieka Informatyczna

Zapewniamy profesjonalną opiekę nad systemami informatycznymi.

Przenieś obowiązek obsługi obszaru IT

Możesz przenieść na nas obowiązek obsługi obszaru IT w swojej firmie i zająć się tym, na czym polega Twój biznes. Pracujemy zarówno w modelu, w którym kompleksowo przejmujemy opiekę nad całym systemem informatycznym, jak również w takim, gdzie jesteśmy odpowiedzialni za obsługę IT wyłącznie niektórych wydzielonych obszarów .

Stały Monitoring

Wybór konkretnego modelu współpracy zależy od potrzeb i możliwości klienta. Jego właściwe dopasowanie zapewnia obu stronom optymalizację - kosztów i nakładów pracy. Decyzja o wyborze jest zwykle poprzedzona profesjonalną analizą, a zakres obsługi w konkretnym modelu ustalany indywidualnie z każdym z klientów (Typowe modele współparcy).

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny portal B2B, który zapewnia najwyższą skuteczność kontaktu między klientem i ekspertami Geo-Com, oraz pozwala obu stronom na stały dostęp i monitoring danych niezbędnych w procesie obsługi.

Co zyskujesz wybierając wsparcie IT w Geo-Com:

  • Błyskawicznie reagujemy na awarie, które utrudniają prowadzenie działalności biznesowej naszych klientów. Odpowiadamy natychmiast na każde zgłoszenie.
  • Dbamy o to, aby polityka kopii bezpieczeństwa była dostosowana do typu prowadzonej przez klienta działalności. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.
  • Projektujemy nowoczesną i elastyczną architekturę sieciową oraz dbamy o poprawność jej funkcjonowania.
  • Wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki którym możliwa jest poprawa jakości i wydajności pracy (Cloud, Virtual, SaaS). Rekomendujemy również rozwiązania wzmacniające przewagi konkurencyjne naszych klientów.
  • Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zróżnicować i precyzyjnie przypisać dostęp do zasobów danych dla różnych pracowników.
  • Zajmujemy się doborem odpowiedniego sprzętu i oprogramowania. Dostarczamy, instalujemy i zapewniamy kompatybilne działanie w już istniejącym środowisku. Dzięki wieloletniej współpracy ze wszystkimi największymi dystrybutorami sprzętu i oprogramowania w Polsce możemy optymalizować rozwiązania stosowane u klienta.
  • Inwentaryzujemy sprzęt.
  • Prowadzimy bieżący audyt legalności oprogramowania stosowanego w firmie klienta.

Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie obsługi IT klientów biznesowych, jak również w charakterze doradcy procesowego, pozwala nam świadczyć usługi, które nie tylko zapewniają sprawne funkcjonowanie systemów informatycznych, ale wychodzą daleko poza obszar typowego wsparcia IT. Rozwiązania, które wdrażamy, pozwalają zmienić i usprawnić zarówno środowisko pracy, jak i całe mechanizmy działania firm.

Obsługujemy zarówno największe spółki, jak i małe rodzinne przedsiębiorstwa.

Jeśli jeszcze nie wiesz czego potrzebujesz, albo masz jasno określony pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować, z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Zaproś nas! Porozmawiamy o Twoich potrzebach!

Zaprezentujemy możliwe rozwiązania! Ty również możesz być naszym klientem.