Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

Dedykowane wdrożenia

Dostarczamy naszym klientom nowatorskie rozwiązania, które wspierają i usprawniają procesy biznesowe. Zajmujemy się ich przygotowaniem, wdrożeniem oraz kompleksową obsługą.

żarówka

Nasz zespół swoją pracę rozpoczyna od szczegółowego zbadania potrzeb klienta. Na tej podstawie staramy się dobrać odpowiednie rozwiązanie, następnie przygotowujemy i wdrażamy produkt odpowiadający ściśle wymogom danego przedsiębiorstwa, a po wdrożeniu zapewniamy wsparcie informatyczne i usługę utrzymania systemu. Takie podejście daje naszym klientom pewność, że otrzymają narzędzie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, a w okresie użytkowania – również niezbędne wsparcie. Ponadto istotne w sytuacji zmieniającego się otoczenia rynkowego jest to, że jesteśmy w stanie zmieniać i rozwijać dostarczone przez nas rozwiązania.

chmura

Niektóre z naszych sztandarowych rozwiązań – oparte o chmurę obliczeniową – powstały z myślą o dużych organizacjach. Dzięki temu jednak, że udostępniamy je wielu naszym klientom, jesteśmy w stanie dostosować wdrażane narzędzie również do potrzeb firm średniej wielkości, a nawet mikroprzedsiębiorstw.

czat

Jesteśmy otwarci na współpracę bez względu na wielkość firmy, reprezentowaną branżę czy skalę zaawansowania istniejących rozwiązań informatycznych. Zapewniamy indywidualne i nieszablonowe podejście. Współpracę zawsze zaczynamy od rozmowy, dlatego zachęcamy do kontaktu.